Ponownie zwycięzcy!

Nasi studenci laureatami kolejnego Międzynarodowego Konkursu!!!

 

23 marca odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia Międzynarodowego Teatralnego Festiwalu -Konkursu - „Rudy Klaun” im. Aleksandra Panina, zorganizowanego przez Wydział Reżyserii i Sztuki Aktorskiej Instytutu Kultury w Kemerowo /stolica Kuzbasu – Federacja Rosyjska/.

W tym roku wpłynęło na konkurs przeszło 250 zgłoszeń z Mongolii, Polski, Białorusi, Armenii, Kazachstanu i wielu szkół teatralnych z Federacji Rosyjskiej.

Przewodniczącym Jury był znany niemiecki aktor filmowy i profesor Szkoły Sztuki Aktorskiej w Berlinie – Markus Kunze.

Laureatem II nagrody za najlepszą rolę męską w spektaklu,   został student III roku Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka   Michał Felczak,  za rolę Astrowa w spektaklu „Tęsknota”  według  Antoniego Czechowa.

Laureatem II nagrody za najlepszą rolę żeńską w spektaklu, została studentka roku dyplomowego Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka  - Katarzyna Trzeszczkowska, za rolę Maszy w spektaklu „Tęsknota” na podstawie sztuk A. Czechowa.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Stoisko kasowe w nowym miejscu!
Stoisko kasowe w nowym miejscu!

Od 1 lutego zapraszamy do Galerii Warmińskiej.

więcej
Odwołane spektakle!
Odwołane spektakle!

Uwaga! W związku z żałobą ogłoszoną przez Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza odwołujemy spektakl "Upadłe anioły" grany w dniach 15-17 stycznia. Widzów, którzy zakupili bilety na wspomniane przedstawienia prosimy o kontakt z kasą Teatru.

więcej
Jak ty uważasz słowo miłość
Jak ty uważasz słowo miłość

Spektakl dyplomowy studentów Studium Aktorskiego "JAK TY UWAŻASZ SŁOWO MIŁOŚĆ" na podstawie fragmentów "Braci Karamazow" Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Krzysztofa Popiołka. 

więcej
partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: