Dziękujemy!

Podsumowanie sezonu 2017-2018

10 miesięcy sezonu 2017-2018 za nami! W tym czasie zaprezentowaliśmy dla Państwa 456 spektakli, warsztatów, „Lekcji Żywego Teatru”, spotkań po spektaklach oraz przedstawień wyjazdowych, które łącznie obejrzało 57920 widzów, co daje frekwencję na poziomie 81,35%!
Przyznacie Państwo, że za okres 10 miesięcy ( czyli sezonu) to wspaniały wynik. Najpopularniejszymi spektaklami minionych miesięcy były „Boeing, boeing” na Scenie Dużej, „Zbrodnia i Kara” na Scenie Kameralnej, „Jazda na zamek. Musical Krzyżacki” na Scenie Margines oraz „Tęsknota” na Scenie u Serwuka.

To był dla nas dobry sezon artystyczny – wystawiliśmy 8 premierowych przedstawień. Nasze spektakle brały udział w festiwalach i konkursach ogólnopolskich (m.in. Festiwal Szekspirowski, Klasyka Żywa). Z najważniejszym laurem wrócili nasi studenci Studium Aktorskiego, którzy otrzymali nagrodę za Najlepszy Spektakl Dyplomowy na III Ogólnopolskim Przeglądzie Dyplomów i Egzaminów Muzycznych PRZYGRYWKA w Toruniu. Nasze przedstawienia prezentowaliśmy w małych Domach Kultury, ale i liczących się scenach w kraju, m.in. Teatrze Nowym Proxima w Krakowie czy Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Pragniemy Państwu gorąco podziękować, za to że byliście z nami, za wspieranie nas
i za to, że mogliśmy wspólnie cieszyć się sukcesami - DZIĘKUJEMY! Bez Was byśmy nie istnieli!

29 września zaprezentujemy natomiast pierwszą premierę sezonu 2018-2019 – „Annę Kareninę”. Tytułowa bohaterka spektaklu, to piękna młoda kobieta tkwiąca w nudnym małżeństwie z o dwadzieścia lat starszym mężem. Pewnego dnia poznaje przystojnego i uroczego młodzieńca – hrabiego Aleksieja Wrońskiego. Para choć broni się przed niedozwolonym uczuciem, nie potrafi oprzeć się wielkiej miłości. Żeby ich związek był możliwy muszą stawić czoła konwenansom, sprzeciwom rodziny, chorobom i wreszcie mężowi Anny. Czy związek Kareniny i Wrońskiego wbrew wszystkiemu i wszystkim może się udać?

Do zobaczenia!

 

"Jeremi się ogarnia. LOL"
"Jeremi się ogarnia. LOL"

Trwają próby do kolejnej premiery.

więcej
Radosław Jamroż wyróżniony!
Radosław Jamroż wyróżniony!
Jak co roku, redakcja miesięcznika "Teatr" ogłosiła ankietę "Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2017/2018".

 

więcej
Goodbye Alabama
Goodbye Alabama

Pierwszy spektakl dyplomowy studentów Studium Aktorskiego.

więcej
partnerzy
Teatr im. Stefan Jaracza w Olsztynie, ul. 1 Maja 4, 10-118, tel. 89 527 59 59
Realizacja: